Šilkinė skarelė „Sankryža“

Turime

Natūralaus šilko skarelė su Stasio Eidrigevičiaus paveikslo „SANKRYŽA“ atvaizdu
Kūrinio autorius: Stasys Eidrigevičius. 2017. Pastelė
Šilkinės skarelės dizainas: Jolanta Talaikytė
Gaminio dydis: 67 cm x 67 cm

Šilkinė skarelė pagaminta iš 100% natūralaus Komo šilko
Pagaminta Italijoje
  Šilko priežiūros gidas

Stasys Eidrigevičius - vienas žinomiausių šiuolaikinių lietuvių dailininkų, grafikas ir režisierius. Savo kūriniais dailininkas spėjo pavergti ne vieno menu ir drąsiais kūriniais besidominčiųjų širdis.
Menininkas yra žinomas ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio publikai, nes Stasio Eidrigevičiaus kūriniai eksponuojami Lietuvos, Lenkijos muziejuose, Britų muziejuje Londone, Modernaus meno muziejuje Niujorke, Nacionalinėje bibliotekoje Vašingtone, Vatikano muziejuje, Tokijo Kūrybos galerijoje, privačiose kolekcijose Lietuvoje ir užsienyje.

Savitą, gyvą, dinamišką ir įvairius klausimus nagrinėjantį stilių išlaikantys dailininko darbai, autentiškumu išsiskiria iš kitų šiuolaikinių lietuvių dailininkų.

Jūsų dėmesiui - su pagarba ir pasididžiavimu pristatome gerai žinomus Stasio Eidrigevičiaus paveikslus, perteiktus ant 100% natūralaus, itališko, prabangaus šilko.
Šilkinės skarelės - prabangus aksesuaras, ryškiai matomas Jūsų aprangoje, pagyvinantis ir išryškinantis Jūsų stilių. Unikalių Stasio Eidrigevičiaus paveikslų perkėlimui ant šilko panaudojama itin aukštos kokybės originalios, paties dailininko atrinktos paveikslų fotografijas. Šilko skarų dizainą kūrė žinoma Lietuvos dizainerė, VDA Kostiumo katedros profesorė Jolanta Talaikytė.

Šilkinė skarelė „Sankryža“

Bendradarbiaujant su Lietuvoje ir pasaulyje garsiu dailininku Stasiu Eidrigevičiu, sukūrėme šilkinę skarelę su paveikslu „Sankryža“.

Skarelių dizainą kūrė žinoma Lietuvos dizainerė, VDA Kostiumo katedros profesorė Jolanta Talaikytė.

Šios skarelės – tai ant išskirtinės kokybės Komo šilko atspaustos Stasio Eidrigevičiaus paveikslų reprodukcijos. Joms naudojamos aukštos kokybės dailės kūrinių fotografijos, todėl išlaikomas spalvų autentiškumas.

Komo šilkas išsiskiria ypatinga kokybe. Jis šį Italijos regioną išgarsino visame pasaulyje.  Neįtikėtina, kokie ryšiai sieja Lietuvą ir Komo šilką! Komo ežero pakrantes šilkmedžiais apsodino ir pirmuosius šilkaverpius pačioje XV a. pradžioje  atvežė garsios Italų kunigaikščių giminės  atstovas – Milano kunigaikštis Ludovico Sforza, žymios Lietuvos moters Bonos Sforzos, Žygimanto Senojo žmonos ir Žygimanto Augusto motinos, giminaitis. Nuo to momento pradėjo kurtis Komo ežero šilko pramonė. Laikui bėgant, Komo ežero šilkas sulaukė tokio didelio populiarumo, kad pranoko Kinijos ir Japonijos šilką.

Mūsų užsakymu skaros su Stasio Eidrigevičiaus paveikslų reprodukcijomis gaminamos viename iš Komo šilko fabrikų, kuris specializuojasi meno kūrinių reprodukcijų ant šio prabangaus audinio gamyboje. Jame garsiausių Pasaulio menininkų darbų reprodukcijas ant šilko spausdina unikalias kolekcijas sukaupę Niujorko Metropoliteno, Londono Britų ir daugelis kitų garsių muziejų.